Lesschema januari - mei 2018

In dit weekschema vind je al onze lessen, gebruik de filters per categorie of per les om snel te vinden wat je zoekt. (*) B = BEGINNERS / Half G = HALF GEVORDERDEN / G = GEVORDERDEN
V = VERGEVORDERDEN

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00
Lady Dance
10.00
11.00
zaal 3
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
Basiscursus Lier
G (*)
koppels
13.45
15.00
zaal 1
14.00
Okido Yoga
14.00
15.00
zaal 3
14.30
15.00
Basiscursus Lier
G (*)
koppels
15.00
16.15
zaal 1
15.30
16.00
16.30
Basiscursus Lier
B (*)
16.45
18.00
zaal 1
17.00
17.30
18.00
Basiscursus Lier
G (*)
18.00
19.15
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
18.00
19.15
zaal 1

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
18.00
19.15
zaal 3
18.30
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
18.45
20.00
zaal 2

Zumba
19.00
20.00
zaal 3

Basiscursus Kortenberg
B (*)
19.00
20.15
Colomba

Basiscursus Lier
B (*)
singles
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Aarschot
B (*)
19.30
20.45
Zaal Vinea

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
20.00
21.15
zaal 2

Salsa
Half G (*)
20.15
21.15
zaal 3

Basiscursus Kortenberg
G (*)
20.15
21.30
Colomba

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
20.15
21.30
zaal 1

Basiscursus Aarschot
G (*)
20.45
22.00
Zaal Vinea

Salsa
G (*)
cursus
21.15
22.15
zaal 3

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
21.15
22.30
zaal 2

Basiscursus Kortenberg
V (*)
21.30
22.45
Colomba

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
Country Line Dance
B (*)
18.45
20.00
zaal 2

Figuur
training light
19.00
20.00
zaal 3

Basiscursus Dilbeek
B (*)
19.00
20.15
CC Westrand

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
19.00
20.15
zaal 1

Fat burning
20.00
21.00
zaal 3

Country Line Dance
G (*)
20.00
21.15
zaal 2

Basiscursus Dilbeek
G (*)
20.15
21.30
CC Westrand

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
20.15
21.30
zaal 1

Body conditioning
21.00
22.00
zaal 3

Country Line Dance
V (*)
21.15
22.30
zaal 2

Basiscursus Dilbeek
V (*)
21.30
22.45
CC Westrand

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
Okido Yoga
18.45
19.45
zaal 3

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
19.00
20.15
zaal 1

Total Swing
B (*)
20.00
21.15
zaal 2

Basiscursus Lier
G (*)
koppels & singles
20.15
21.30
zaal 1

Total Swing
G (*)
21.15
22.30
zaal 2

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
19.00
Basiscursus Lier
B (*)
singles
19.00
20.15
zaal 1

Griekse dans
B (*)
19.15
20.45
zaal 3

Basiscursus Vilvoorde
B (*)
19.30
20.45
CC Het Bolwerk

Disco-swing
20.00
21.00
zaal 2

Basiscursus Lier
V (*)
koppels & singles
20.15
21.30
zaal 1

Griekse dans
G (*)
20.15
22.00
zaal 3

Basiscursus Vilvoorde
G (*)
20.45
22.00
CC Het Bolwerk

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
21.00
22.15
zaal 2

Basiscursus Lier
G (*)
koppels & singles
21.30
22.45
zaal 1
19.30
Argentijnse tango
B (*)
19.30
20.30
zaal 3
20.00
Salsa
B (*)
20.00
22.00
zaal 3
20.30
Argentijnse tango
G (*)
20.30
21.30
zaal 3
21.00
21.30
Argentijnse tango
V (*)
21.30
22.30
zaal 3
22.00
22.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Argentijnse tango
B (*)
19.30
20.30
zaal 3
20.00
20.30
Argentijnse tango
G (*)
20.30
21.30
zaal 3
21.00
21.30
Argentijnse tango
V (*)
21.30
22.30
zaal 3
22.00

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Basiscursus Aarschot
B (*)
19.30
20.45
Zaal Vinea

Basiscursus Aarschot
G (*)
20.45
22.00
Zaal Vinea
20.00
20.30
21.00
21.30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Basiscursus Dilbeek
B (*)
19.00
20.15
CC Westrand

Basiscursus Dilbeek
G (*)
20.15
21.30
CC Westrand
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
Basiscursus Dilbeek
V (*)
21.30
22.45
CC Westrand
22.00
22.30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Basiscursus Kortenberg
B (*)
19.00
20.15
Colomba

Basiscursus Kortenberg
G (*)
20.15
21.30
Colomba
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
Basiscursus Kortenberg
V (*)
21.30
22.45
Colomba
22.00
22.30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13.30
Basiscursus Lier
G (*)
koppels
13.45
15.00
zaal 1
14.00
14.30
15.00
Basiscursus Lier
G (*)
koppels
15.00
16.15
zaal 1
15.30
16.00
16.30
Basiscursus Lier
B (*)
16.45
18.00
zaal 1
17.00
17.30
18.00
Basiscursus Lier
G (*)
18.00
19.15
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
18.00
19.15
zaal 1

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
18.00
19.15
zaal 3
18.30
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
18.45
20.00
zaal 2

Basiscursus Lier
B (*)
singles
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
20.00
21.15
zaal 2

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
20.15
21.30
zaal 1

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
21.15
22.30
zaal 2

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
19.00
Basiscursus Lier
V (*)
koppels
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
20.15
21.30
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Lier
G (*)
koppels & singles
20.15
21.30
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
singles
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Lier
V (*)
koppels & singles
20.15
21.30
zaal 1

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
21.00
22.15
zaal 2

Basiscursus Lier
G (*)
koppels & singles
21.30
22.45
zaal 1
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
Basiscursus Lier
V (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
22.00
22.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Basiscursus Vilvoorde
B (*)
19.30
20.45
CC Het Bolwerk

Basiscursus Vilvoorde
G (*)
20.45
22.00
CC Het Bolwerk
20.00
20.30
21.00
21.30

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
21.00
Body conditioning
21.00
22.00
zaal 3
21.30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.30
Country Line Dance
B (*)
18.45
20.00
zaal 2
19.00
19.30
20.00
Country Line Dance
G (*)
20.00
21.15
zaal 2

Country Line Dance
V (*)
21.15
22.30
zaal 2
20.30
21.00
21.30
22.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Disco-swing
20.00
21.00
zaal 2
20.30

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Fat burning
20.00
21.00
zaal 3
20.30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Figuur
training light
19.00
20.00
zaal 3
19.30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Griekse dans
B (*)
19.15
20.45
zaal 3

Griekse dans
G (*)
20.15
22.00
zaal 3
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30

Donderdag

No events available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
20.30
21.00
21.30

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00
Lady Dance
10.00
11.00
zaal 3
10.30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00
Okido Yoga
14.00
15.00
zaal 3
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
Okido Yoga
18.45
19.45
zaal 3
19.00
19.30

Dinsdag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Salsa
Half G (*)
20.15
21.15
zaal 3

Salsa
G (*)
cursus
21.15
22.15
zaal 3
Salsa
B (*)
20.00
22.00
zaal 3
20.30
21.00
21.30
22.00

Maandag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Total Swing
B (*)
20.00
21.15
zaal 2

Total Swing
G (*)
21.15
22.30
zaal 2
20.30
21.00
21.30
22.00

Woensdag

No events available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Zumba
19.00
20.00
zaal 3
19.30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00
Okido Yoga
14.00
15.00
zaal 3
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
Okido Yoga
18.45
19.45
zaal 3
19.00
Zumba
19.00
20.00
zaal 3
Figuur
training light
19.00
20.00
zaal 3
19.30
20.00
Fat burning
20.00
21.00
zaal 3
20.30
21.00
Body conditioning
21.00
22.00
zaal 3
21.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13.30
Basiscursus Lier
G (*)
koppels
13.45
15.00
zaal 1
14.00
14.30
15.00
Basiscursus Lier
G (*)
koppels
15.00
16.15
zaal 1
15.30
16.00
16.30
Basiscursus Lier
B (*)
16.45
18.00
zaal 1
17.00
17.30
18.00
Basiscursus Lier
G (*)
18.00
19.15
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
18.00
19.15
zaal 1

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
18.00
19.15
zaal 3
18.30
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
18.45
20.00
zaal 2

Basiscursus Kortenberg
B (*)
19.00
20.15
Colomba

Basiscursus Lier
B (*)
singles
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Aarschot
B (*)
19.30
20.45
Zaal Vinea

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
20.00
21.15
zaal 2

Salsa
Half G (*)
20.15
21.15
zaal 3

Basiscursus Kortenberg
G (*)
20.15
21.30
Colomba

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
20.15
21.30
zaal 1

Basiscursus Aarschot
G (*)
20.45
22.00
Zaal Vinea

Salsa
G (*)
cursus
21.15
22.15
zaal 3

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
21.15
22.30
zaal 2

Basiscursus Kortenberg
V (*)
21.30
22.45
Colomba

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
19.00
Basiscursus Dilbeek
B (*)
19.00
20.15
CC Westrand

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Dilbeek
G (*)
20.15
21.30
CC Westrand

Basiscursus Lier
G (*)
koppels
20.15
21.30
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
koppels
19.00
20.15
zaal 1

Total Swing
B (*)
20.00
21.15
zaal 2

Basiscursus Lier
G (*)
koppels & singles
20.15
21.30
zaal 1

Total Swing
G (*)
21.15
22.30
zaal 2

Basiscursus Lier
V (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
Basiscursus Lier
B (*)
singles
19.00
20.15
zaal 1

Basiscursus Vilvoorde
B (*)
19.30
20.45
CC Het Bolwerk

Disco-swing
20.00
21.00
zaal 2

Basiscursus Lier
V (*)
koppels & singles
20.15
21.30
zaal 1

Basiscursus Vilvoorde
G (*)
20.45
22.00
CC Het Bolwerk

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
21.00
22.15
zaal 2

Basiscursus Lier
G (*)
koppels & singles
21.30
22.45
zaal 1
19.30
Argentijnse tango
B (*)
19.30
20.30
zaal 3
20.00
Salsa
B (*)
20.00
22.00
zaal 3
20.30
Argentijnse tango
G (*)
20.30
21.30
zaal 3
21.00
21.30
Basiscursus Dilbeek
V (*)
21.30
22.45
CC Westrand

Basiscursus Lier
B (*)
koppels
21.30
22.45
zaal 1
Argentijnse tango
V (*)
21.30
22.30
zaal 3
22.00
22.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00
Lady Dance
10.00
11.00
zaal 3
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30
14.00
14.30
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
Country Line Dance
B (*)
18.45
20.00
zaal 2
19.00
Griekse dans
B (*)
19.15
20.45
zaal 3

Griekse dans
G (*)
20.15
22.00
zaal 3
19.30
20.00
Country Line Dance
G (*)
20.00
21.15
zaal 2

Country Line Dance
V (*)
21.15
22.30
zaal 2
20.30
21.00
21.30
22.00

Dinsdag

Donderdag

No events available!